Mieszkanie 50 m2- poznaj różne aranżacje!

50 m2 to metraż idealny zarówno dla pary jak i dla rodziny. Aranżacja takiego wnętrza jest tym łatwiejsza, im…więcej okien, bo to od nich (ale i nie tylko) zależy głównie ilość pomieszczeń. Chcesz dodać w swoim mieszkaniu pokój do pracy, garderobę czy pokój dla dziecka? Na pewno da się coś zrobić- śmiało wyślij do mnie rzut, a teraz zobacz przykładowe aranżacje tego samego mieszkania.

Mieszkanie 50 m2

Aranżacja 1.

Wnętrze dedykowane parze lub 1 osobie. Idealna aranżacja jako mieszkanie na wynajem. Duża otwarta część dzienna z wyspą kuchenną, stołem i przyjemną strefą wypoczynkową. Sypialnia z dużym łóżkiem i szafą do przechowywania oraz bezpośrednim wejściem do łazienki. (Wizualizacje powyżej.)

Proszę o rzut z wymiarami
mieszkanie dla pary
mieszkanie dla malej rodziny
Mieszkanie 50 m2

Aranżacja 2.

Mieszkanie przygotowane dla rodziny 2+1, 2+2. Kuchnia tuż na lewo od wejścia z kątem jadalnianym i niewielka strefą wypoczynkową. Sypialnia z dużą szafą do przechowywania. Pokój dziecka (dzieci) z niezbędnym wyposażeniem.

Zobacz wizualizacje wnętrza
Mieszkanie 50 m2

Aranżacja 3.

Mieszkanie dedykowane parze. Na wpół otwarta kuchnia z jadalnią łączy się ze strefą wypoczynkową- idealną do spędzania czasu w dużym gronie. Dostateczna ilość miejsca pozwala na dostawienie dodatkowych siedzisk. Sypialnia ukryta za przeszkloną ścianką z miejscem do pracy i do przechowywania.

Sprawdź wymiary projektu
mieszkanie dla pary
Mieszkanie 50 m2 różne aranżacje- wybieram nr...

Któraś z aranżacji wpisuje się niemalże w Twoje wnętrze?

Napisz lub zadzwoń, a dopasuję ją do Twojego "m"!

Ale super! Poproszę o aranżację nr...